1. Sayın üyelerimiz,
  2015 Haziran ayında TMGD ile ilgili kanun yürürlüğe girmesiyle ülkemizde TMGD olmak önem kazanmaya başlamıştır. Yeni bir meslek olan TMGD için internet ortamında yeterli bilgi bulunmamaktadır. TÜİSAG TMGD forumumuz, TMGD olacak arkadaşlarımıza bu bilgi kaynağını oluşturarak yardımcı olmayı görev bildiği için kurulmuştur.

  Sizlerin desteği ile Türkiye'nin en büyük TMGD forumu olan TÜİSAG TMGD 'nin daha hızlı büyüyerek sizlere daha fazla yardımcı olabilmesi için ISGFRM forumda olduğu gibi bir çalışma birimi kurmaya karar verdik. Çalışma birimine katılarak forumumuzda mesajları denetleyecek, forumumuzun konu içeriğini arttıracak, güncel duyuru ve haberleri takip edecek ve sınava hazırlanan üyelerimize yardımcı olacak gönüllü çalışma arkadaşları aramaktayız.

  TMGD Çalışma grubumuza katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak bize mesaj atınız.

  Saygılarımızla,
  TÜİSAG TMGD Yönetimi
  Duyuruyu Kapat

Dokümantasyon Örnek

Konu, 'TMGD ile İlgili Sizden Gelen Soru ve Cevaplar' kısmında Gökhan Sönmez tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Sema Eğilmez

  Sema Eğilmez Yeni Üye  Arkadaşlar Güvenlik planı ile ilgili bir döküman yok mu sitede ben mi bulamıyorum acaba ?
  Ayrıca tam zamanlı farklı pozisyonda çalışıp TMGD hizmeti vermek isteyen arkadaslara cevaben , bu işi yapabilmek için bir şirket kurmaya gerek yok TMGD hizmeti verdiğiniz firma size gider pusulası ile ödeme yapar ve sizin adınıza vergiyi öder.   
  Korhan Solmaz bunu beğendi.
 2. Ddilaver Keskin

  Ddilaver Keskin Yeni Üye  BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica