1. Sayın üyelerimiz,
    2015 Haziran ayında TMGD ile ilgili kanun yürürlüğe girmesiyle ülkemizde TMGD olmak önem kazanmaya başlamıştır. Yeni bir meslek olan TMGD için internet ortamında yeterli bilgi bulunmamaktadır. TÜİSAG TMGD forumumuz, TMGD olacak arkadaşlarımıza bu bilgi kaynağını oluşturarak yardımcı olmayı görev bildiği için kurulmuştur.

Sizlerin desteği ile Türkiye'nin en büyük TMGD forumu olan TÜİSAG TMGD 'nin daha hızlı büyüyerek sizlere daha fazla yardımcı olabilmesi için ISGFRM forumda olduğu gibi bir çalışma birimi kurmaya karar verdik. Çalışma birimine katılarak forumumuzda mesajları denetleyecek, forumumuzun konu içeriğini arttıracak, güncel duyuru ve haberleri takip edecek ve sınava hazırlanan üyelerimize yardımcı olacak gönüllü çalışma arkadaşları aramaktayız.

TMGD Çalışma grubumuza katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak bize mesaj atınız.

Saygılarımızla,
    TÜİSAG TMGD Yönetimi
    Duyuruyu Kapat

Merhaba

Konu, 'Tanışma Bölümü (TÜİSAG TMGD Yeni Üyeleri)' kısmında Ozgur BARISKAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ELÇİN MERT

ELÇİN MERT Yeni Üye

hayır değil şartlar belli

2. Harun S.

Harun S. Yeni Üye

sınav sorularını banada atarmısın?

3. Hande GÜL

Hande GÜL Yeni Üye

Merhaba Özgür Bey
    Öncelikle böylesine faydalı ve doğru bilgiler içeren bir siteye ev sahipliği yaptığınız için size teşekkür ederim. Benim sormak istediğim soru şöyle; TMGD sınavı hakkında birtakım olumsuz yorumlar bulunnmakta. Sınav başarı oranının %2 olduğu , çok zor bir sınav olduğu söylenmekte. Ben mühendislik fakültesinin zorluğunu gördüğüm ve bir mühendis olduğumn için buna pek aldırış etmedim ancak bulunduğum şehirde kurs olmadığından ve başka şehir için de maddiyat gerekli olduğundan açıkçası emeğim boşa gitsin istemiyorum. Kursa gidip sınava sistematik bir şekilde hazırlanılınca başarılı olmama ihtimali gerçekten yüksek mi ?

4. yaşar can

yaşar can Üye

1. sınavın zor yada kolay olması kişiye göre değişir. ancak başarı oranı çok düşük.
    2.iş yok
    3.masraflı
    4.işin olmadığına inanmayan var ise: siz bir iş bulun örneğin 1000tl anlaşma yaptınız %50 %50 bölüşelim 500 sizin her ay 500 benim. ve ben koşturacağım..

5. buket erdinç

buket erdinç Yeni Üye

Oktay Bey, sizde var olan soruları paylaşabilir misiniz?
    Teşekkürler.

6. MEHMET GÜLTEKİN

MEHMET GÜLTEKİN Yeni Üye

Özgür Bey Merhaba,
    anladığım kadarıyla şuan danışmanlık yaptığınız bir firma mevcut, benimde baktığım bikaç firma var ve genellikle çalışma esnasında kullandığım dökümanların büyük çoğunluğunu kendim hazırladım. Sizinde firmanızın yaptığı faaliyelere uygun kullandığınız dökümanlar ( checklist,talimat, eğitim dök. vb.) vardır. Bu konuda karşılıklı olarak bilgi alışverişi yaparsak faydalı olur diye düşünüyorum.
    İyi Çalışmalar..

7. MERHABA ÖZGÜR BEY BENDE SERTİFİKA ALDIM DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM FİRMADA DANIŞMANLIK HİZMETİNİ DE YAPMAYA BAŞLADIM ANCAK BAŞKA BİR YER İLE ÇALIŞMAK İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM YANI KISACASI TEKLİF VERMEK İÇİN NELER YAPMALIYIM

8. hayırlı olsun kolay gelsin güvenlik planı hazırladınız mı

9. HASAN KOYUNLU

HASAN KOYUNLU Yeni Üye

Özgür Bey Merhaba
    TMGD belgesi almışsınız hayırlı olsun.
    Lisans mezunuyum akaryakıt istasyon müdürlüğü yapıyorum.2018 itibari ile geçilecek olan TMGD belgesi için, sınavına girip sertifika alıp hem istasyonumuz için hemde ticari anlamda bir kaç istasyonda TMGD olarak görev yapmak istiyorum.
    Mart başvurularını kaçırmış oldum Kasımda olacak sınava hazırlanmak istiyorum.Bu belgeyi elde edebilmem için en sade ve öğretici şekilde hangi kaynak ve püf noktalarında yardımcı olabilirmisiniz. selamlar.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica